KONST / Litografier / Färglitografi 16119024
nr 1611 9024
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 122/360. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
måndag 8 april 2024
kl 20:09:54
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann